Studio

The Way To Dance

Tantsustuudio The Way To Dance oli asutatud aastas 2001 Ruslani Kvasnikovi ja Jelena Agafontseva kätega ja aastas 2008 ametlikult sai kooli staatuse. Meie kool omab litsentsiaat ja õppeprogrammi (kood 83266), mis on arvestatud kolmeks aastaks ja kinnitatud Haridus Ministeeriumi poolt. Mis annab võimaluse neile, kes ise maksab oma õppimise eest, saab aasta lõpus 21% makstud rahast tagasi. Meie kooli lõpetanud tantsijad on leidnud endale sobivad ja väga head töökohad tantsu alal.

Meie kutsume kõiki kes soovib õppida tantsima meie kooli ükskõik millise ettevalmistusega. Meil on olemas grupid nii algajatele, kes esimest korda puutub kokku tantsudega, siis ka edasijõudnud tantsijatele, kellel on juba kogemus, neile me võime pakkuda tantsida meie kõige tugevamas The Way To Dance grupis. Kooli sisse astudes tuleb kirjutada avaldus ja täita ankeet, selleks et te saaksite aasta lõpus oma 21% tagasi Maksuametist.

Meie võtame õpilasi 9 aastast. Grupid formeeritakse seoses ettevalmistuse taseme. Tundide kestus varieerub tunnist kuni kaheni, see sõltub õpilaste vanusest. Esimene tund ja tutvumine grupiga on tasuta.

Meie tunnid koosnevad: üldtreening kehale, koordinatsiooni arendamine, elastsus, rütmi tundmine, loomingu aru saamine erinevate tantsustiilide õppimise kaudu. Samuti koolis õpetatkse sporditantsu üldelemente. Iga tunni lõpetame me venitamisega ja mõnikord veedame me sellele terve tunni.

Õppimise jooksul õpilased võivad harjutada ka esinemist laval. Meie organiseerime jõulu- ja kevadekontserdid iga aasta. Samuti võtame osa erinevatest tantsufestivalidest ja konkurssidest, näiteks, nagu Koolitants, Baltic Session. Ja kui õpilased on huvitatud siis võime ka võtta osa erinevates esinemistest, battlidest.

Eelmisel aastal tuli meie kooli hästi palju tüdrukuid, sellepärast sellest aastast me ootame palju poisse ka. Soovitame noormeestele pöörata tähelepanu sellele, sest et mees, kes oskab tantsida on haruldus, sellepärast, et mees tantsijaid on väga vähe.

Tänaseks päevaks tants on kahtlemata kõige raskem ja ilusam eneseväljenduse viis. Sellepärast tulge meie kooli ja meie aitame teil avastada teie talenti.

WTD Shop!

 

WTD on YouTube!

Watch & Learn!

Sweet & Sour 2009
Battlegrounds 2007 - Xtatic
Damien Walters 2010